Kodulehtede ja e-poodide arendus

Sinu kodulehekülg on visiitkaardiks tervele maailmale. See on Sinu ettevõtte avalik nägu, mis peab peegeldama ettevõtte olemust ja tegelikke väärtusi. Peale ilusa väljanägemise peab kodulehekülg ettevõttele ka reaalset kasu tooma. Analüüsime tuhandeid kodulehe külastusi, et saada aru, miks inimesed veebis midagi teevad ja selle teadmise pealt loome lehti, mis aitavad saavutada ka ärilisi eesmärke. Kasutame lehtedes modernseid lahendusi, mis muudavad nad kiireks ja mugavaks, isegi, kui külastada neid mobiilis.

Alusta projektiga

Otsingumootorites leitavus ehk SEO

Üks asi on omada kodulehte internetis, kuid hoopis keerulisem on saada inimesi seda külastama. Enamike inimeste jaoks algab probleemile lahenduse otsimine Google otsinguga või Facebooki soovitusega. Me aitame muuta Sinu kodulehe nähtavaks. Kasutame tracking pixleid, loome sisu ja hoolitseme selle eest, et leheküljel oleks piisavalt kasulikku infot, mis paneb tahtma Sinu veebi külastada.

Küsi tasuta konsultatsiooni

Mobiilirakenduste arendus

Enamik mobiiltelefonide kasutusest on seotud mobiiliäppidega. Olgu selleks mängud, suhtlus või mõni sotsiaalne tegevus. Aitame luua mobiiliäppe nullist ehk analüüsime äriloogikat, teeme soovitusi tulu teenimise osas ja loome vajaliku visuaalse väljanägemise.
Valmimiseks valime sobivaima lahenduse lähtuvalt eesmärkidest ja eelarvest. Väiksema ajakuluga ehk soodsamalt saavad valmis internetipõhised HTML5 äppid, natuke kauem läheb aega native rakendustega. Äppidega seome ka makselahendused, et ääpiga oleks võimalik ka tulu teenida.

Küsi pakkumist

Veel teenuseid

Digitaalne turundus

Aitame leida vastuse küsimusele, kuidas muuta ennast klientidele nähtavaks. Kasutame nii AdWords, Facebook kui ja tavalisi Delfi reklaame, et Sinu sõnum leviks.

SMS turundus

Kasuta Vamp Digitali tee-ise SMS-turunduse tööriista Vamp Digital SMSapp, et planeerida ja saata enda SMS turunduskampaaniaid. Proovi tasuta siit.

Koodi kirjutamine

Aitame ka pisemate täienduste ja parandustega olemasolevas koodis. Samuti aitame ka ajutiste lisatööjõu vajaduste korral, kui tähtajad kukuvad ja vaja kiiresti tulemust.

TASUTA KONSULTATSIOON

Leidsid meie teenustes seast midagi kasulikku? Võta ühendust, et saada tasuta konsultatsioon.

võta meiega ühendust