Teenused

Leiame lahendusi digitaalsetele väljakutsetele

01Kodulehtede ja e-poodide arendus

Sinu kodulehekülg on visiitkaardiks tervele maailmale. See on Sinu ettevõtte avalik nägu, mis peab peegeldama ettevõtte olemust ja tegelikke väärtusi. Peale ilusa väljanägemise peab kodulehekülg ettevõttele ka reaalset kasu tooma. Analüüsime tuhandeid kodulehe külastusi, et saada aru, miks inimesed veebis midagi teevad ja selle teadmise pealt loome lehti, mis aitavad saavutada ka ärilisi eesmärke. Kasutame lehtedes modernseid lahendusi, mis muudavad nad kiireks ja mugavaks, isegi, kui külastada neid mobiilis.

Kohalduv mobiilides

Laeb kiiresti

Moderne väljanägemine

Maksemoodulid

02Mobiilirakenduste arendus

Enamik mobiiltelefonide kasutusest on seotud mobiiliäppidega. Olgu selleks mängud, suhtlus või mõni sotsiaalne tegevus. Aitame luua mobiiliäppe nullist ehk analüüsime äriloogikat, teeme soovitusi tulu teenimise osas ja loome vajaliku visuaalse väljanägemise.
Valmimiseks valime sobivaima lahenduse lähtuvalt eesmärkidest ja eelarvest. Väiksema ajakuluga ehk soodsamalt saavad valmis internetipõhised HTML5 äppid, natuke kauem läheb aega native rakendustega. Äppidega seome ka makselahendused, et ääpiga oleks võimalik ka tulu teenida.

Android ja iOS native rakendused

Cordova Ionic hübriidrakendused

Lihtne haldussüsteem

Täpne statistika

03Eriprojektid

Mõned vajadused nõuavad erilähenemist. Vajadusel nõustame arhitektuuri valikuga, vajadusel soovitame mõnda olemasolevat avatud lähtekoodi.

Suudame leida parimad lahendused, mis aitavad saavutada eesmärke, olgu selleks efektiivsuse suurendamine või müügitulu kasvatamine.

Projektinõustamine

Arhitektuuri kaardistamine

Kasutuskogemuse testimine

Tehniline analüüs

Küsi pakkumist

Veel teenuseid

Digitaalne turundus

Aitame leida vastuse küsimusele, kuidas muuta ennast klientidele nähtavaks. Kasutame nii AdWords, Facebook kui ja tavalisi Delfi reklaame, et Sinu sõnum leviks.

Kasuta Vamp Digitali tee-ise SMS-turunduse tööriista Vamp Digital SMSapp, et planeerida ja saata enda SMS turunduskampaaniaid. Proovi tasuta siit.

SEO ja AdWords

Üks asi on omada kodulehte internetis, kuid hoopis keerulisem on saada inimesi seda külastama. Enamike inimeste jaoks algab probleemile lahenduse otsimine Google otsinguga või Facebooki soovitusega.

Leidsid midagi kasulikku?

Leidsid meie teenustes seast midagi kasulikku? Võta ühendust, et saada tasuta konsultatsioon.