Tunneme uhkust enda klientide ja nendele valmistatud tööde üle. Iga kliendi jaoks on oluline, et tema projekt oleks tehtud samasuguse innuga, nagu iga eelnevgi. Meie käe all on valminud enam kui 160 erinevat projekti, alustades väiksematest Eesti ettevõtetest ja lõpetades suurte tuntud rahvusvaheliste korporatsioonidega. Meie portfellis on veebilehti, HTML5 rakendusi, iOS ja Android mobiiliäppe. Meie tiim teab, kuidas projekte edukalt lõpetada. Soovime enda klientidele olla partneriks äri arendamisel, et koos saavutada parimad tulemusi.
Olen kindel, et saame ka Teile kasulikud olla.

Kristjan Kolbre

Juhatuse liige

Meie protsess

  • 1 Avasta
  • 2 Prototüüp
  • 3 Disain
  • 4 Ehitus

Avastamise faasis kaardistame projekti olemuse, eesmärgid ja võimalikud lahendused. Nii on selge ja arusaadav, mida üritma saavutada.

Prototüüp : Loome esmased kliendi kokkupuutepunktid prototüübi näol. Prototüüpi saab testida nagu päris keskkonda, et kasutuskogemusest paremini aru saada.

Disain : Kui idee on paigas, loome rakendusele visuaalse väljanägemise koos ikoonide, logode ja disaini kontseptsiooniga.

Koodi kirjutamine : Valime uusimad tööriistad, et saavutada kiire, kuid ajale mitte jalgu jääv lahendus, mida ei pea pidevalt ümber tegema.

Meie teenused

Kodulehed ja e-poed

Lähtume teadmisest, et varsti vaatavad juba pooled inimesed Sinu veebi mobiilist. Sinu uus leht saab olema lihtne kasutada nii 27" ekraanil kui ka 5" telefonil.

Otsingu tulemused ehk SEO

Kui Sul uus lehekülg valmis, aitame selle ka leitavaks teha. Anname nõu ja viime ellu nii sisuloome kui ka vajalikud muudatused koodis, et Su leht oleks nähtav.

Äppide loomine

Loome mobiilirakendusi nii Androididele kui ka iOS-dele. Kui Sul eelarve aga nii suur ei ole, alustame esmalt lihtsama, kuid sama töökindla HTML5 interneti äppiga.

Digitaalne turundus

Aitame leida vastuse küsimusele, kuidas muuta ennast klientidele nähtavaks. Kasutame nii AdWords, Facebook kui ja tavalisi Delfi reklaame, et Sinu sõnum leviks.

loe edasi

SMS turundus

Kasuta Vamp Digitali tee-ise SMS-turunduse tööriista Vamp Digital SMSapp, et planeerida ja saata enda SMS turunduskampaaniaid. Proovi tasuta siit.

Koodi kirjutamine

Aitame ka pisemate täienduste ja parandustega olemasolevas koodis. Samuti aitame ka ajutiste lisatööjõu vajaduste korral, kui tähtajad kukuvad ja vaja kiiresti tulemust.

SAAME KA SINULE KASULIKUD OLLA

Võta meiega ühendust tasuta konsultatsiooniks

võta meiega ühendust

Kasutame ainult modernseid lahendusi

HTML5, JS, CSS
Swift
Node JS

Võta meiega ühendust

Katrin Arvola

Katrin Arvola

Turunduse strateeg / Kliendisuhted

Kristjan Kolbre

Kristjan Kolbre

Kliendisuhted / partnersuhted