Kuidas jõulupakkumisi teha? Kasuta SMS-i

Pühade hooaeg on kohe-kohe pihta hakkamas ja Sa soovid anda endast maksimumi, et pakkumised klientidele kohale jõuaksid. Parim viis enda klientideni jõudmiseks on nendele sõnum saata, just siis, kui nad otsiva kingiideid, söögikohti või sooduspakkumisi.

SMS annab klientidele märku Sinu selle hooaja pakkumistest. Kasuta enda sõnumites ka veebilinke ja suuna kliendid kodulehe pakkumistele või allahindluslehtdele.

Siin on mõningad nõuanded, kuidas enda SMS turundusega alustada.

1. Alusta varakult

Ära oota enda pakkumistega viimase minutini. Mida varem alustad, seda suurema tähelepanu Sa võidad ja annad enda konkurentidele vähem võimalust klienti enda juurde meelitada.

2. Saada uusi pakkumisi

SMS on äärmiselt personaalne suhtlusviis ja Sinu pakkumine peaks seda ka peegeldama. Ära saada sama pakkumist, mis on leitav Sinu kodulehel, Facebookis ja poes. Saada midagi erilist ja personaalset.

3. Ära unusta viimase hetke ostlejaid

Mõnedele meeldib jätta enda ostlemised viimasele minutile. Ära neid kõrvale jäta. Osad pakkumised võivad meelega olla mõeldud viimasel hetkel otsustajatele jõululaupäeval.SMS

 

4. Pühadejärgsed pakkumised

Sinu kampaania ei pea lõppema jõuludega. Peale jõule ootavad paljud jaanuari allahindlusi. Jaga SMSi teel sooduskuponge kui ka eripakkumisi, mis mõeldud pühadejärgseteks kampaaniateks.

5. Kas pakud tasuta kohaletoimetamist?

On põhjus, miks paljud kampaaniad pakuvad tasuta transporti – need pakkumised töötavad. E-toidupoodides moodustavad enamuse ostud just selle piiri, et saada tasuta transport. Kui Sa kõikidele ei taha tasuta transporti pakkuda, saada allahindluskood.

6. Jälgi reegleid

Kui Sa SMS turundus kasutad, siis mõtle selle peale, milliseid sõnumeid Sulle meeldib saada. Ära saada sõnumeid õhtul hilja või hommikul vara ja anna inimestele võimalus sõnumitest loobuda.

sms-app

Kui Sa oled valmis SMS turundusega alustama, võta meiega ühendust kas helistades 66 60 065 või saada meile kiri vamp@vampdigital.com. Meie teeise SMS tööriista on lihtne kasutada ja selle tõestuseks saad 1 euro eest tasuta testimiskrediiti.

Jaga postitust ka teistega
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail