3 SMS-turunduse ideed, mis mõeldud just restoranidele

3 SMS-turunduse ideed, mis mõeldud just restoranidele

Restoranidel on tavaliselt kõige suurem vajadus loomingulise turunduse järgi. Peamiselt sõltuvad restoranid teiste soovitustest ning turunduseelarved ei ole just kõige suuremad. On aeg, et restoranid võtaksid turundusohjad enda kätte tagasi ja seda SMS-turundusega.

Jagamegi Sinuga kolme ideed, kuidas kõige paremini SMS sõnumite abil enda klientide hulka suurendada ja restoranis laudu täita.

1. Tellimused

Kui sul on planeeritud mõni eriüritus, nagu naistepäeva õhtusöök, ning keegi tühistab laua, saada enda SMS saajate nimekirjale kiire sõnum:
“Just vabanes laud laupäevasele üritusele. Helista kohe 66 600 65, et broneering endale saada.”
Sõnumis võid juurde pakkuda ka näiteks tervitusjooki või lisaallahindlust.

2. Menüü muudatused

Pole paremat põhjust, miks kliendid võiksid Sinu restorani külastada, kui äsja valminud uus menüü. Anna SMS-i teel teada, et uus menüü on paigas ja kutsu enda klienti neid maitsma. Lisa motivatsiooniks paku jällegi väikest präänikut, nagu allahindlus, tervitusjook või mõni muu üllatus:
“Alates homsest on meil uuenenud kevadmenüü. Reserveeri laud kohe 66 600 65, et saada ka tasuta tervitusjook.”

3. Pildid

Kõhu tühjaks ajamiseks sobivad kõige paremini pildid Sinu toitudest. Saada sõnumiga link enda maandumislehele, kus tood välja eripakkumistest pilte, et panna kõikidel SMS saajatel suu vett jooksma.

Alusta kohe: Kui sulle mõned meie mõtted meeldisid, võta meiega ühendust. Loome ka Sinule toimivad SMS sõnumid! Kui Sul veel SMS saajate nimekirja ei ole, võta meiega ühendust vastates samale kirjale ning mõtleme plaani välja.

Proovi tasuta

Vamp Digital SMS appi kasutamine on tasuta. Kasutamiseks ei ole liitumistasusid ega igakuiseid tasusid. Maksad vaid saadetud sõnumite eest.

Liitu kohe ja saad proovimiseks 20 tasuta SMS-i. Edaspidi on ühe SMS hinnad alates 0,039 EUR +km.

Vaata lähemalt siit: vampdigital.com/sms-turundus

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.